Lajme

Dieta e famshme ruse qe po qarkullon kudo, efekte fantastike. Mund te humbesh 12kg ne 1 muaj

Jini të vetëdijshme për kaloritë, por mos u bëni të varur dhe mos i numëroni vazhdimishtSigurohuni që çdo gjë që hani i ofron trupit tuaj përfitime të shëndetshmeMos konsumoni alkool dhe pije të gazuara derisa të keni arritur peshën e synuar.Kuptoni dallimin mes ‘nevojës’ dhe ‘lakmisë’.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Hani më shumë perime, fruta, pulë dhe peshPini shumë ujëMësimi më i rëndës pamjetishëm: Nëse hani më pak dhe lëvizni më shumë, do të humbni peshë. Dëgjoni trupin tuaj!Plani i dietës për 7 ditE hënë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here