Lajme

E q,uajti fa.ll.c.o, Lediana i ku ndërpë rgji gjet Melisës duke e prekur në p.ikën e d.obët

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Melisa Lleshi, së fundi ishte e ftuar në një intervistë në “Roped with Olsi”, ku foli rreth pjesëmarrjes në emision dhe lidhjen me Andin.E pyetur se kush i dukej personi më falso nga konkurrentët e “Përputhen”, ajo përmedi Ledianën.Këtë deklaratë, Lediana nuk e priti mirë dhe vendosi t’i reagojë publikisht, duke e ‘thumbuar’ për viktimizim në program.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Dhe sa për ata që japin intervista dhe akuzojnë se jam fallco, të shikojnë veten e tyre sepse Ledjana nuk përmend mamin e babin për t’u viktimizuar në program e as nuk shes veten për karrierë e për asgjë. Në intervista mund të flisni për veten tuaj, jo për vërtetësinë time se jeni askushi”, ka shkruar ajo.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here