Lajme

Ku po shkon bota? Burri shet djalin e vogël gati 30 milionë lekë, paratë e përdori për të shkuar në udhëtim me të dashurën

I dyshuari, i identifikuar nga mbiemri i tij Xie, nga provinca kineze e Zhejiang, fitoi kujdestarinë e djalit të tij pasi u divo rcua nga gruaja e tij, të cilës iu dha kujdestaria e vajzës së tyre. Babai e la djalin, me nofkën Jiajia, në kujdesin e vëllait të tij Lin, i cili jeton në qytetin e Huzhou, ndërsa i duhej të punonte në një zonë tjetër.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Por pasi e mori Xie tha se do ta çonte djalin te e ëma e tij për ta parë por nuk bëri kështu pasi djali nuk shkoi asnjhëherë nê shtëpinë e nënës. Të afërmit e burrit filluan të shqetësoheshin pasi nuk kishin marrë asnjë lajm prej tij dhe raportuan ngjarjen në polici. Pas një hetimi, policia lokale tha se zbuloi se burri e kishte shitur fëmijën te një çift për 25 mijë dollarë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here