Lajme

Si ndryshoi e u zbukurua kaq shumë vajza e Afërdita Demakut

Dona Janova është vajza e vetme e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Afërdita Demaku.Afërdita është kthyer fuqishëm në botën e muzikës me këngë të pëlqyera nga publiku.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

E, prapa nuk po mbetet as vajza e saj, Dona, e cila me të kthyer nga SHBA-të, e ka aktivizuar karrierën e saj muzikore.Dona, gjithmonë është shfaqur e thjeshtë dhe modeste, por jo më. Shikoni sa ka ndryshuar e sa është zbukuruar.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here