Lajme

Afërdita nuk njihet me këtë fustan dhe stilin e flokëve

Afërdita Demaku është një këngëtare që në çdo hap që bën zgjon kureshtje.Me postime të ndryshme në rrjete sociale, ajo gjithë kohë n qëndron aktive me ndjekësit e saj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Këtë herë, me ndryshimin e madh që ka bërë tek vetja, me rregullimin e flokëve dhe të fustanin e veshur, këngëtarja duket krejt tjetër dhe e veçantë.Çdo ditë e më shumë, ajo e dëshmon që për të vitet janë thjesht numra.Mos të harrojmë, ajo mbetët aktive me projekte muzikore.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve

Comment here