Lajme

Fustani i shkurtë ia nxjerr këmbët superseksi bukuroshes së njohur

Daphne Joy është një nga mamit më superseksi në botë.Këtë gjë, bukuroshja e ka dëshmuar përsëri, përmes disa fotove që i ka hedhur në Instagram.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Në foto, ajo shihet e veshur me një fustan të bardhë, të shkurtë, që ia nxori trupin superseksi që ka.Këto foto të Daphne u pëlqyen nga publiku, më shumë meritë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here