Lajme

Morena Taraku twerk pranë pishinës në këmishë nate

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku, po vazhdon të qëndrojë e izoluar në shtëpinë e saj luksoze në Stamboll të Turqisë.

Teksa qëndron e izoluar në shtëpi, 27-vjeçarja po e shfrytëzon rastin që jetë pranë fansave përmes rrjeteve sociale.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Së fundmi ajo ka postuar një video provokuese në Instagram teksa bën twerk pranë pishinës së saj dhe më pas hidhet brenda.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here