Lajme

NJIHUNI me 59-vjeçarjen që thyen çdo MIT, bëhet vajza e MOTIT në televiziοnin e famshëm

Sëfundmi Carol Vorderman i është futur një pune, që zakonisht e bëjnë vajzat e reja. 59-vjeçarja do të prezantojë motin, në një TV në Uells.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Për këtë, asaj i është dashur që të mësojë gjuhën brenda dy muajve. Vorderman ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes së publikut, për format e saj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here