Lajme

Shkoi për të pastruar varrin e kushëririt, 20-vjeçares i ndodh e papritura…?

A e dini se rritja e bletëve kërkon kujdes maksimal për veten të mbroheni nga rreziku i pickimit të tyre?Por një vajze së cilës ‘mund të jetë rasti i parë në botë’, siç kanë thënë doktorët e spitalit Universitar Fooyin, i janë .gjetur brenda syve 4 bletë. Kjo ka ndodhur në Tajvan.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Pacientja e quajtur Ms He, 20 vjeçe, ishte duke shkulur barërat e këqija në varrin e një të afërmi në momentin kur bletët i hynë në sy.Ajo shkoi në Spitalin Universitar Fooyin në qarkun jugor të Pingtungut të Tajvanit, ku mjekët gjetën bletët nën qepallat e saj të fryrë, shkruan Daily Mail.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here