Lajme

I Emocionuar, Peshkatari Mendon Se Kapi Një Peshk Të Madh, Por Kur U Afrua Afer U Tm.Err.Ua Nga Ajo Se Cfar Pa…(VIDEO)

Kjo ndodhi pasi që krokodili me gjasë kishte ngrënë një peshk që ishte kapur nga grepi i burrit.Pamjet tregojnë se peshkatari po përpiqet të mbajë linjën para se të shfaqej zvarraniku gjigant.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Kjo ishte një kapje, të cilën ne ishim të lumtur që e lëshuam”, është shkruar në përshkrimin e videosNjë peshkatar pati një moment tronditës kur kuptoi se çfarë kishte kapur me grepin e tij.Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një burrë nga Wiepa, Queenslandi Verior, kur ai, duke menduar se kishte kapur një peshk, kishte “kapur” një krokodil.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here