Lajme

Meridiani mbron Melisën dhe telendis Ledjanën/ Belgjikë na prit…

Ledjana është përfshírë në një shérr virtual me Melisën dhe kjo e fundit nuk ka hezítuar t’i përmendë Belgjikën, qarkùlluan zëra se Ledjana ishte në një lídhje jashtë emisionit, me dikë në Belgjikë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Unë personalisht u lodha me mesazhe me ty keshtuqe preferoj te bej nje xhiro andej nga Bukëmira! Dergoji fjalet edhe andej nga Belgjika, do degjohemi shume shpejt por une jam qingji i urte qe pin 2 nena!”, shkroi ajo në Instastory.Ndërkohë, vetëm së fundmi, Melisa ka publikuar një video krah Meridian Ramçajt i cili i ka dalë në krah dhe ka thumbuar po ashtu Ledjanën.“Do ikim në Belgjikë ndonjë natë”, i thotë ai Melisës me ironi.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here