Lajme

O Zot sa ngjarje e rëndë/ Foshnja gjendet e pajetë në një kanal

Rreth orës 13:00 të mesditës së sotme është gjetur një foshnjë e pors ali ndur e pa j etë në kanalin Grand Union në Londër.Mediat bëjnë me dije se rasti po heto het nga pol icia ndërsa shkaqet e kësaj ngjarje mbeten të paqarta.Nën he tim është vënë familja e foshnjës.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here