Lajme

Reja e Sali Berishës duket kaq përveluse në bikini(FOTO)

Ata janë bashkë prej shumë kohësh, ani pse ende dashurinë e tyre nuk kanë arritur ta dërgojnë drejt altarit, shkruan Armina njihet si një blogere mjaft e suksesshme, e cila paguhet goxha mirë nga instagrami dhe reklamat.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet
ekskluz!ve…

Së fundmi, ajo ka sjellë disa imazhe në plazh e në bikine e cila mori vëmendje me linjat e bollshme trupore… per me teper sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju dal1n pa.mjet e saj.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here