Lajme

S’paske fare b*thë ti/ Bora Zemani nxjerr foton me b.ik.ini, komentuesit e ‘kr/yqëzojnë’

Sezoni veror ka nisur pak herët këtë vit dhe temperaturat e larta kanë drejtuar drejt plazheve shumë nga VIP-at shqiptar.E tillë ka qënë dhe moderatorja Bora Zemani e cila ka zgjedhur të pushojë në plazhin e Drimadhes në Dhërmi këtë fundjavë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

E veshur me bi kini të zeza dhe një akullore në dorë, Bora ka zgjedhur të ndaj me ndjekësit e saj një foto nga fundjava por ska vonuar shumë dhe një ‘lumë’ndjekësish kanë komentuar format e saja trupore.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here