Lajme

18 vjeçari nga Kosova voziti me shpejtësi 227 km/h në Zvicër, Ja çka i ndodhi pastaj!

18 vjeçari nga Kosova voziti me shpejtësi 227 km/h në Zvicër, Ja çka i ndodhi pastaj!

Një 18 vjeçar nga Kosova i është marrë patentë-shoferi nga Polícia e Zvicrës.Kjo pasi është k apur nga Polícia e St.Gallen duke vozitur makinën në sh pejtësi prej 227 km/h.
Ai ishte duke lëvizuar me makinën e tij në Autostradën A1, në zonën e Viaduct Goldach, në drejtim të St Margrethen, raporton Polízeinews.ch përcjell Klan Kosova./Ju ftojme qe ta hapni mar ketingun dhe shfaqet lajmi

Për shkak se kishte bërë v epër p enale, i riu kosovar është p roceduar për në p rokurori.

Comment here