Lajme

Kur pozon në bikini Tayna hiq s’përton ta tregojë ‘zogun’

Rep artistja kosovare ndodhet në Maldive, e cila po shijon ca ditë pushime në vendin më të mahnitshëm në botë.i zakonisht që kur ka shkuar nuk kanë munguar pozat atrkative sidomos ato në bikini, ku Tayna ka treguar pa përtesë linjat trupore.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Edhe në foton që solli sot Tayna para pasqyrës ka vepruar ngjashëm.Ajo është shfaq në bikini, por që vëmendje mori ekspozimi edhe i ‘zogut’ me apo pa dashje./Kosovarja/Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here