Lajme

23-vjeçarja ikën nga shtëpia dhe merr me vete dy djemtë e saj të vegjël, ja ku u panë për herë të fundit

Një nënë dhe dy fëmijët e saj që janë zhd ukur nga shtëpia e tyre në South Lanarkshire, Skoci. Ata nuk u kthyen më.Lauren Young, 23 vjeç dhe djemtë e saj Zak, pesë, dhe Mason, tre vjeç, u panë për herë të fundit rreth ores 15:35 pasdite të hënën në Livingstone Drive në zonën Murray të Lindjes Kilbride.Po licia po vijon nga puna për gjetjen e tyre.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here