Lajme

Dalin detaje te reja.. Ja 72 vjeçari nga Prishtina qe në Natën e Madhe të Kadrit v diq në motel, ishte me një

Një i moshuar është gjetur pa shenja jete në qytetin e Prishtinës. Policia e Kosovës e ka konfirmuar rastin për Portalin.“Një mashkull K/Shqiptar ka raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima mashkull K/Shqiptar. Njësit relevante kanë dal në vendin e ngjarjes ku ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, ka deklaruar zëdhënës i Policisë rajonale të Prishtinës për Portalet.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Portalet mësojn nga burimet se bëhet fjalë për një të moshuar rreth 72 vjeçar i cili është gjetur pa shenja jete në një motel në Gjilan me një femër, ai nga doza e tepërt e viagrës ka mbet i paralizuar mbi vajzen në Motel”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here