Lajme

Ngjarje e rëndë për familjen/ Djali i vogël jep shpirt pasi e zë rrufeja, ishte kaq i dashur dhe i talentuar

Një djalë i vogël dha shpirt pasi e zuri rru feja teksa po luante futboll.Jordan Banks, ishte duke marrë pjesë në një nd eshje në një fushë loje në Blackpool kur ngjarja ndodhi.Ai u dërgua me ur gjencë në spi tal, por fatkeqësisht nuk mundi të shpëtojë dhe dha shpirt menjëherë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here