Lajme

Dha shpirt në mes të rrugës në Greqi/ Ky është 26-vjeçari shqiptar, kishte vetëm pak ditë që kishte blerë makinën

Një 26-vjeçar ka ndërruar jetë një një ak sid ent automobilistik në zonën e Loutraki në Greqi, teksa po kthehej nga puna në një fabrike pasditen e kësaj të hëne.Sipas mediave greke, makina me të cilën ai po udhëtonte u përp las me një tjetër automjet. Për plasja rezultoi f atale për 26-vjeçarin.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Raportet paraprake thonë se 26-vjeçari nuk e pa automjetin që po vinte në drejtim të kundërt. Ai u dërgua në spital, ku nuk mundi t’i mbijetonte pla gëve të marra. Pak ditë më parë i riu kishte shitur motorin dhe kishte blerë makinë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here