Lajme

Remzie Osmani: Këtë vit do të këndoj për vetëm 9 mijë Euro nëpër dasma (Video)

Këngëtarja e mirënjohur, Remzie Osmani sonte në “21 Gradë” të RTV21 ndër të tjera foli për mosmbajtjen e dasmave.Remzia u shpreh se i ka përkrahur kolegët e saj, por që tha se është bërë si e qëllimshme që i kanë ndalë vetëm dasmat, shkruan rtv21.tv Ajo shtoi se ashtu-kështu dasmat nuk janë ndalur, sepse siç u shpreh, dasma ka çdo natë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

21Media Ajo eshte njera nder kengetaret me te suksesshme gjate viti 2019 ku arriti kulminacionin me darsma.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here