Lajme

Vllau po m’thot “Nuk të don ku sh, na ke mbet në der” se jom 37 vjec are dhe Zoti ma mori bur rin nga kjo botë

Pershendetje !!Jam 37 vjeçare se burri mka v*edk gjate nje ak*i den ti ku f atke qes isht ai hu mbi jeten ndersa une shpetova po nuk.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

mjaftoi me kaq pergjate aty viteve te marteses une nuk linda femi edhe natyrish qe pas v*e kjes se burrit,u riktheva te familja ime tek nana baba e vellau se nuk kish kuptim per me vazhdu jeten te vjehrrija se e vetme pa burr.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here