Lajme

Arbana Xharra: Do ta ndaloj me Ligj mbulesën në Kosovë, çka pështy nuk e lëpij

Madje ajo ka thënë se Kosova mbulesën e tillë, të quajtur duhet ta ndalojë me ligj.Ky është postimi i saj në Facebook:Eshte pjese e kultures dhe e vlerave tona qe te pamaskuar te shikojme njeri-tjetrin ne sy.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Mbulimi i fytyres i çfaredollojshem shkakton shqetesim dhe eshte ne kundershtim me bashkejetesen liberale dhe paqesore.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Comment here