Lajme

Miriam Cani poston foton e ëmbël me dy ëngjëjt e saj dhe të Albanit, marshallah sa qenkan rritur

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer të shoëbizzit shqiptar. Dyshja e famshme, të cilët janë bashkë për më shumë se një dekadë, kanë arritur të ndërtojnë një marrëdhënie të shëndetshme. Tashmë, ata janë prindër të dy fëmijëve, Ameli dhe Duam.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Postimet familjare në rrjete sociale janë të rralla por së fundmi, ka qenë Miriam e cila ka ndarë një foto të adhurueshme të dy ëngjëjve të saj. Ameli dhe Duam shihen të buzëqeshur në një lëndinë, foto të cilën këngëtarja e ka shoqëruar me fjalët: “Motër e vëlla”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here