Lajme

Historia e rrallë/ Çifti kishte vite pa fëmijë, infermierja: Nuk e dinin se bëhej nga s*ksi

Një infermiere ka zbuluar një histori tejet të pazakontë. Ajo thotë se një çift i martuar nuk ishte në dijeni se për të pasur një fëmijë duhet të kryenin marrëdh ënie se ksuale./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Rachael Hearson, 59 vjeç nga Britania e Madhe ka pasur një karrierë 40-vjeçare në shëndetësi. Teksa është në prag të pensionit, ajo ka vendosur që të shkruaj një libër, nga ku ka folur dhe për historinë e çiftit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here