Lajme

U përfol se ishte shtatzënë, Sara na habit me deklaratën për Atdheun

Pasi u rikthye në Për’puthen për Antonelën, Atdheu habiti të gjithë duke dalë nga emisioni me Sarën si çift. I gjithë publiku mbeti i habitur dhe tashmë sytë janë të çifti. Në rrjetet sociale, ish-konkurrentët po tregojnë vazhdimisht se janë bashkë dhe publikojnë foto krah njëri tjetrit.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Së fundmi u aludua se Sara mund të jetë shtatzënë pas një fotoje që ajo postoi, por Atdheu e mohoi këtë lajm, madje u shpreh se as nuk është në lidhje me Sarën, por thjesht po njihen.U përfol se ishte shtatzënë, Sara habit me deklaratënNdiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here