Lajme

Dedikimi prekës i Flori Mumajesit: Më ka marrë malli të ndjej erën në qafë, të më thuash djali i nënës

Kantautori shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi në muajin shkurt humbi njeriun e tij më të shtrenjtë, nënën. Nëna e Florit nuk mundi të f itojë bete jën me një sëmundje nga e cila vuante prej disa kohësh, duke lënë pas shumë dhi mbje.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Sot Flori ka shkruar disa rreshta rrënqethës për humbjen e nënës së tij, ku shpreh mes fjalëve sa shumë i mungon ajo.“Hera e pare qe nuk me vjen mesazh nga ty. Nuk ka dite qe se vuaj mungesen tende, por edhe pse u mundova te mos dorzohem, sot gati ndihem i dorzuar pa ty, se mka marr malli me tmbajt ere nqafe, mka marr malli me tputh, me tpa, me tprek, me mshkrujt sapo me ke pare ne tv, e te me thuash si dola dhe pastaj te marr ne tel e tflas me ty, me ta degju zerin e me mthon DJALI MAMIT”, ka shkruar Flori.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here