Lajme

Dalin për herë të parë pamjet nga sherri që nuk u transmetua “kurrë” në Përputhen/ Atdheu i gjuan me karrige Shqipes: T’i q…

Pak kohë më parë Antonela bëri një akuzë të rëndë ndaj Atdheut, duke thënë se ai i kishte gjuajtur me karrige Shqipes gjatë një debati. Kjo deklaratë u pohua më pas dhe nga kjo e fundit, e cila tha se sherri mes tyre kishte ndodhur në prapaskenat e “Përputhen Prime”..

Sot në studion e programit u transmetuan pamjet e ngjarjes në fjalë. Atdheu i revoltuar ka hedhur karrigen në drejtim të Shqipes, si dhe ka shpërthyer në ofendime.

Kujtojmë se aktualisht dyshja i kanë rregulluar raportet mes tyre.

Comment here