Lajme

Dedikim për 26-vjeçarin që nuk jeton më, erdhi në ‘Këngën Magjike’ pas një ngjarjeje tepër të trishtë

Në “Rudina” në Tv Klan pasditen e djeshme ka qenë e ftuar një prej këngëtareve të kategorisë ‘Big Internacional’ në “Kënga Magjike 2021”. Valeria Altobelli është mjaft e njohur në Itali dhe muzika e saj ka tërhequr shumë vëmendje edhe në prezantimin në festival. Valeria që në moshë të vogël ka studiuar për muzikë, është angazhuar në botën e televizionit, ka studiuar për juridik, ka mbajtur kurorën e ‘Miss World Italy’ dhe nuk është ndarë asnjëherë nga pasioni i saj për muzikën.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Gjatë intervistës, Valeria tregoi se këngën e saj “Anima Semplice”, ia ka dedikuar një sportisti, i cili ka humbur jetën disa ditë më parë nga një tumor. Ajo e njihte sportistin Filippo Mondelli personalisht dhe duke treguar historinë e tij, këngëtarja nuk i mbajti dot lotët.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here