Lajme

“Duhet të ndaja dhomën me 5 meshkuj…”, moderatorja tregon gabimin në prenotim

Moderatorja e njohur Gerta Gixhari ishte e ftuar në programin “Rudina”, në Tv Klan.Ajo u ndal tek pushimet dhe eksperiencat e saj ndër vite dhe u shpreh se historiku i pushimeve të saj është i rastësishëm.Ajo asnjëherë nuk prenoton pushime muaj përpara.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Comment here