Lajme

Hoxha Fatmir Latifaj flet për gjendjen e tij shëndetësore

Hoxha i njohur nga Shipoli, Fatmir Latifaj është në gjendje jo të mirë shëndetësore ku edhe po trajtohet në Turqi.

Latifaj përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” ka treguar se është në Turqi për trajtim, ai ka komplikim në zemër.

Dhe lidhur me këtë, ai tha se pas disa ekzaminimeve shtesë do të sqarohet detajisht gjendja e tij.

Postimi i plotë i tij:

Comment here