Lajme

Lot dhe përqafime, pas 29 vjetësh mërgimtari vjen në Kosovë dhe takon familjen!

Pas 29 vjetësh, Xhafer Idrizi erdhi nga New Yorku në Kosovë për të vizituar familjen.

Familjarët e tij e pritën të emocionuar në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari”, shkruan Indeksonline.

Në pamjet e publikuar nga një familjar shihet teksa ata shpërthyen në lot gjatë takimit pas shumë vitesh.

EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Comment here