Lajme

Mban anën e Ledjanës apo të Mevlanit? Arjan Konomi e shpreh publikisht qëndrimin e tij: Ti meriton më shumë se aq

Ledjana Prenga është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Lidhja dhe ndarja e saj me Mevlanin është komentuar pafund nga ndjekësit, ish konkurrentët e Përputhen dhe në rrjetet sociale. Ka patur shumë provokime si nga ana e Mevlanit ashtu edhe Ledjanës ku kanë shprehur ndjenjat e tyre.

Së fundi Ledjana ka publikuar disa foto ku krahas shkruan: “Preki shpirtin para se ti prekesh trupin 🤍”

Në foto ka patur shumë komente, ku dallon ai i opinionistit Arjan Konomi.

Konomi duket se ka dalë në krah të Ledjanës ku shkruan: “Ti meriton shumë më tepër se një këngë.”

“Unë e vlerësoj ,sidomos e thënë nga ty Arjan 🙈🤍Jam bërë për ca këshilla këto ditë 😬”, shkruan Ledjana.

Comment here