Lajme

Per 3 vite nuk fola me familjen time,Tani nena esht me tumor na lut te kthehemi por gruaja ime nuk deshiron…!

Per 3 vite nuk fola me familjen time,Tani nena esht me tumor na lut te kthehemi por gruaja ime nuk deshiron…!

Mbase jam jasht teme,mund t,ju duket dhe e e cuditshme por jo vetem femrat mund te ken nevoje per nje mendim. Un jam nje zoteri dhe do doja te me “ndihmonit” me disa keshilla. Para 4 vitesh u martova me dashuri jetuam me prindrit per 3 muaj e me pas dola me qera pa deshiren e prinderve qe ate dite ata u kthyen kuder meje dhe tim shoqeje.Per 3 vite nuk folem me njeri tjetrin as me motrat,para disa muajsh mamaja ime u diagnostikua me tumor ne koke dhe u operua,tani qe eshte semure prinderit bashk me motrat e vllezrit me luten qe te kthehemi duke qen se ska kush kujdeset per time me se jeton vetem me babin,mirpo nusja nuk esht shume dakort per shkak te fjaleve qe kan then per te’.

Comment here