Lajme

Çfarë ka ndodhur me Monika Kryemadhin, zbulohet detaji që ngre dyshime: Prej 20 ditësh…

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi duket se ka “hequr dorë” nga rrjetet sociale, ku siç shihet nga një vëzhgim i thjeshal, postimi i fundit është bërë më datë /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

13 maj për ditën e Fitër Bajramit.Kryemadhi postoi si në Facebook dhe në Instagram një foto me kreun e KMSH-së, Bujar Spahiu ku mbi të shkruante: Gëzuar Fiter Bajramin, me urimin/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Comment here