Lajme

Arbana Osmani mes lotësh takon pas 30 vitesh gruas që aq shumë e ndihmoi dhe do: Tani m’u kujtua kush je

Rrugëtimit të programit “Dua të të bëj të lumtur” i erdhi fundi duke ulur siparin e sezonit të pestë. Në çdo episod të fundit të emisionit, moderatorja Arbana Osmani i bën surpriza stafit të saj duke treguar video me momentet më gazmore të tyre dhe duke i dërguar nëpër udhëtime në vende nga më të ndryshmet.

Këtë herë stafi i programit pa dijeninë e zonjës së shtëpisë, kishin sjellë në studio dikë tepër të rëndësishëm për Arbanën, mësuesën e saj të parë, zonjën Drita. Moderatorja priste që në skenë të vinte stafi i saj, por u habit shumë kur pa një personazh të cilin në fillim pati vështirësi për ta njohur.

Pas bisedës së zhvilluar në studio, Arbana zbuloi që personi që kishte përballë ishte mësuesja e saj e parë, zonja Drita dhe që po ritakoheshin me njëra- tjetrën pas 30 vitesh. EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Comment here