Lajme

Kujt ia merrte mendja! Mil.iarderi qe e njohin të gjithë ‘Skifterat’ e kthen modelen se.ksi në “vajzë për shtëpi”!

Stilisti i njohur Philipp Plein e ka ndarë përfundimisht mendjen.Pasi mori në “qa.fë” polaken Justyna Gradek dhe yllin e reality show amerikan “Bad Girls Club” Morgan Brittany Osman, duke i mbajtur me shpresa se një ditë do të kurorëzonin lidhjen e se ato ishin “të duhurat”, milioneri 41 vjeçar është trofeu i Lucia Bartolit.Stilisti gjerman e ka treguar këtë me disa story në Instagramin e tij, ku tregon modelen duke gatuar për të, teksa shkruan “gruaja më e mirë” shtype rekl,am dhe shiko vide,on:

Comment here