Lajme

U nda nga Mevlani/ Mamaja e Antonelës degjeneron keq Ledjanën: Ajo është një k…..

Mund te themi me bindje se mamaja e Antoneles e ka s ulmuar Ledjanen me shume se vete Antonela. Kjo u vu re qysh me pjesmarrjen e zonjes Donika ne studion e Perputhen, ku ajo filloi te debatonte me Ledjanen dhe me pas shume nga postimete saj ne Instagram ishin kundrejt Ledjanes. EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Me perfundimin e ketij sezoni te Perputhen menduam se do te mernin fund keto “sul me”, por jo, zonja Donika ka nje tjeter postim dedikuar Ledjanes.
EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.
Kuptimi i atij postimi eshte se Ledjana e ka kopjuar Antonelen nga floket kacurrele per t’u dukur si ajo.

Comment here