Lajme

Ndodh Mrekullia! 61-vjeçarja bëhet Nënë për herë të parë! (FOTO)

Ne moshen 61 vjecare Ana Maria eshte bere nene per here te pare pasi gati per 5 vjet ajo ka nisur trajtimin per tu bere nene dhe te kete nje femi. Por pas 5 vitesh tashme ajo eshte nene dhe eshte shume e lumtur.

Ajo e kishte enderruar gjithe jeten kete gje dhe mezi e kishte prit kete cast kaq te bukur ne jeten e saj.

Ajo lindi nje djal dhe emrin ja vuri Ian 3.4Kg.

Comment here