Lajme

“S’veshin të gjitha firmato si ty”/ Plas keq sherri në mes të emisionit në ‘Top Channel’

Një përplasje e papritur ndodhi sot në emisionin ‘Ftesë në 5’ teksa po diskutonin për tradhtinë bashkëshortore. Debati kaloi edhe ne ofendime personale mes sociologut gëzim Tushi dhe farmacistes Arba Gramo.

Arba Gramo: Zonjat përpiqen që ta mbajnë veten me ato mundësi që kanë. Nëse do shkojnë në arë dhe të mbajnë fëmijët, është e vështirë.

Gezim Tushi: S’po them që të vishet me firmato siç vishesh ti, por të mbajë një higjienë. Por them të mbajnë disa komponentë që të mbajnë martesën, se ndryshe atë herë… Të dy duhet të mbajnë gjallë marrëdhënien.

Arba Gramo: Çfarë bëjnë meshkujt? Se gjithashtu e mbajnë veten, se e iu bëhet barku…

Comment here