Lajme

Takohen Kurti e Rama, duken në disponim të mirë (Foto)

Sot në kryeqytetin shqiptar, Tiranë, mbahet Samiti i krerëve të Ballkanit Perëndimor.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Aty ka marrë pjesë edhe kryeministri kosovar, Albin Kurti, shkruan IndeksOnline.Në disa fotografi të shkrepura shihen të dy kryeministrat të buzëqeshur duke u përshëndetur dorë më dorë./IndeksOnline/EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Comment here