Lajme

Humbi këmbën, flet 24-vjeçarja që u për plas dje nga djali i ish-drejtorit të policisë

Xhesina Gega, është 24 vjeçarja që u mor para me makinë pasditen e djeshme në Tiranë, në rrugën “Xhanfize Keko”. Vajza që shikoni në foto, po qëndronte në stacion kur Mercedesi i drejtuar nga djali i Erzen Breçanit doli nga rruga dhe e mori para.

Sot, Policia e Tiranës bëri me dije se ka ndaluar Jehon Breçanin, 19 vjeçarin djalë i ish-zhv.drejtorit të Policisë së Shtetit Erzen Breçani. EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Për mediat, Xhesina Gega ka thënë se e mbante mend gjithë skenën e ngjarjes dhe në asnjë moment nuk e ka humbur vetëdijen.

“Mbaj mend të gjithë skenën. Po prisja një shoqe, në këtë moment shoh që më vjen një makinë. Nuk e kam humbur vetëdijen, kisha shumë dhimbje,” është shprehur ajo.

Comment here