Lajme

O Zot sa ngjärje e rëndë/ Nëna humb ndjenjat dhe bie mbi väjzës e säpölindur, japin sh pirt të dyja

Një nënë në Argjentinë i ka marrë jetën pa dashje bebes së saj të sapolindur. Raportohet se ajo h umbi ndjenjat e ra mbi të teksa i jepte gj i.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Jo vetëm kaq por 30 vjeçarja Mariana Ojeda dha shpirt. Ajo h umbi ndjenjat e nuk u zgjua më duke rënë mbi vajzën e saj të vogël, teksa ishte në shtëpi me dy fëmijët e saj të tjerë në Corrientes, të Argjentinës.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Comment here