Lajme

E trishtë/ Sapo kishte lindur fëmijën e tretë, 34-vjeçarja shqiptare humb jetën në Itali

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Croce di Musile, Venecia ku një grua shqiptare është ka humbur jetën për shkak të një hemorragji cerebrale. Gruaja me origjinë nga Shqipëria, kishte vetëm dy javë që kishte sjell në jetë fëmijën e tretë. E ndjera është identifikuar si Hazbije Seferi Sinameta, 34 vjeç.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Kjo tragjedi ka tronditur opinionin publik dhe banorët, ndërsa fqinjët e 34 vjeçares, kanë deklaruar se pas lindjes, Hazbija është ankuar për dhimbje të forta koke. Ndërkohë, shqiptarja ka lënë pas bashkëshortin dhe 3 djemtë e saj.

Comment here