Lajme

Më në fund Learta një fotografi me burrin – DIÇKA SPECIAALEE!!

Learta Jakupin jemi mësuar ta shohim me të gjjthë, por jo edhe me bashkëshortin e saj, Kushtrimin, shkruan “Kosovarja”.

Disi Learta shihet shumë rrallë me burrin e saj, me të cilin ka dy fëmijë, Matinin e Matinen.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

E, megjjthatë, Learta më në fund ka sjell një foto të ëmbël nën përqafimin e Kushtrim Salihut, që është gjysma e saj.

Ndryshe, Learta gjatë gjithë kohës duket nën shoqërinë e vjehrres dhe kunatave të saj, me të cilat kalon shumë bukur, shkruan “Kosovarja”.

FOTO

Comment here