Lajme

A e keni ditur se kjo prezantuese lajmesh është gruaja e Mensurit të Stupcave ?!

Mensur Safqiu, i njohur më mirë me rolet e bashkëpunimet të ‘Stupcave’, është një ndër aktorët më të pëlqyer në trojet shqiptare. Në fakt, aktori i është bashkuar para disa viteve grupit humoristik ‘Stupcave’, i cili atëbotë përbëhej nga Vedat Bajrami, Osman Azemi si dhe disa aktor të përkohshëm.

Por, përveç jetës prej aktorit, ‘axha Shneq’ është edhe i martuar. Mensuri ka kohë që romancën me prezantuesen e lajmeve në Klan Kosova, Mjellma Pallaska, e ka kurorëzuar me martesë.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Madje, çifti janë edhe prindër të një fëmije dhe gëzojnë një jetë të lumtur.

Comment here