Lajme

E trishtë! Sapo kishte lindur fëmijën e tretë, 34-vjeçarja shqiptare h umb j etën në Itali…

Një ng jarje e r ëndë ka ndodhur në Croce di Musile, Venecia ku një grua shqiptare është ka h umbur j etën për sh kak të një hemorragji cerebrale. Gruaja me origjinë nga Shqipëria, kishte vetëm dy javë që kishte sjell në j etë fëmijën e tretë. E ndjera është identifikuar si Hazbije Seferi Sinameta, 34 vjeç.
Kjo tr agjedi ka tro nditur opinionin publik dhe banorët, ndërsa fqinjët e 34 vjeçares, kanë d eklaruar se pas lindjes, Hazbija është ank uar për dhi mbje të f orta k oke. Ndërkohë, shqiptarja ka lënë pas bashkëshortin dhe 3 djemtë e saj.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Mediat italiane raportojnë se shkak i vdekjes së saj është hemorragjia cerebrale. Viktima, Hazbije Seferi Sinameta ishte bërë nënë për herë të tretë, më 3 nëntor.

Ngjarja

Rreth dhjetë ditë pas lindjes, Hazbija kishte ndjerë dhimbje të forta koke, derisa në një moment kishte humbur edhe ndjenjat.

Comment here