Lajme

Lind “djali-ujk”, ka aq shumë qime në trup sa s’i ka as një i rritur (Foto)

Të gjithë foshnjet e sapolindura janë të bukura, por disa prej tyre janë më të vecanta dhe duken disi më ndryshe se të tjerët. I vogli Jonathan lindi në spitalin “San Paul” në Minnesota, gjatë mëngjesit të 28 janarit.

Ai ka një fytyrë të adhurueshme, me të cilën të bën për vete, si dhe këmbë të vogla. Fatmirësisht, ai është nëj fëmijë i bukur dhe që gëzon shëndetë të plotë. Mirëp, ky vogëlush ka një veçanti. Ai ka lindur me qime në pjesnë e krahëve dhe të shpinës./Pamjet mePoshte.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Prindërit e tij, 28 vjeçari Anthony Lopez dhe e ëma 26 vjeçare Nancy Rivera u shprehën se ishin shumë të lumtur kur vogëlushi i tyre erdhi në jetë, edhe pse ai kishte krahët, këmbët, shpinën, shpatullat të mbuluara me qime të trasha të zeza. I sapolinduri kishte madje edhe pak mjekër në pjesën e fytyrës.

Babai, Anthony, i cili është një teknik laboratori, pranon se fillimisht, kur panë të voglin, u ndjenë disi të tronditur. Ai e përshkruan të birin si “një ujk të vogël”.

Comment here