Lajme

“AAK-ja do të ketë Presidentin dhe 20 deputetë”

Zyrtari i AAK-së dhe ish-deputeti i kësaj partie, Gazmend Abrashi, së bashku me kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj, kanë vazhduar fushatën elektorale në Mitrovicë, raporton Gazeta Blic.

Abrashi në shkrimin e tij në Facebook thekson se në qytetin e minatorëve u vërejt entuziazëm dhe mobilizim në rritje për AAK-në.Ai tutje u shpreh optimist se AAK-ja do të ketë së paku 20 deputetë dhe Presidentin.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

“Do ta kemi Presidentin dhe së paku 20 deputet✔️ Me fat !” shkruan Abrashi.

Postimi i plotë:

Sot në Mitrovicë takuam aktivistët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Në qytetin e minatorëve ⚒ mobilizim dhe entuziazëm për rritje tē AAK.

Do ta kemi Presidentin dhe së paku 20 deputet✔️ Me fat !

Comment here