Lajme

Milaim Zeka ‘godet’ Fjolla Morinën :”Po të kisha një herë n’krev.et pastaj do më kërkoje çdo nat”

Ndërsa i kontaktuar nga lajmi.net edhe Zeka e ka komentuar deklaratën e këngëtares dhe sqaruar reagimin e tij të parë që e bëri nëpërmjet një statusi.Ai ia ktheu duke e perkrah ate”Po eshte e vertet por po te kisha ne sht/rat une vetem per nje nate pastaj cdo nate do me kerkoje e din vet ti …”Per me teper shty pni ree ekla amen me po shte dhe ju ha apte vidjo e tyre:EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe.

Comment here